Webinarium Uczmy się

webinarium ikona

Dołącz do spotkania klikając w ten link

(wymagana rejestracja)

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej wraz z Ośrodkiem Kształcenia na Odległość PW zapraszają na Webinarium Uczmy się – dobre praktyki w nauczaniu zdalnym na PW.

Webinarium poświęcone jest rozwiązaniom przyjętym przez nauczycieli akademickich PW w obszarze zdalnego nauczania. Zaprezentowane zostaną wybrane realizacje, które uzyskały uznanie studentów, z obszaru organizacji zajęć, efektywnego angażowania studentów do nauki oraz ich późniejszą ocenę, a także zastosowane rozwiązania informatyczne.

Program:

• Otwarcie webinarium
  • prof. dr hab. inż. Marek Henczka - Nauczanie zdalne jako sztuka skupiania uwagi
  • dr Katarzyna Affek i dr hab. inż. Adam Muszyński, prof. uczelni - From (Lab) Room to (Lab) Zoom
  • dr hab. inż. Ryszard Gajewski, prof. uczelni - Edukacja pandemiczna: plusy dodatnie i ujemne
  • dr Katarzyna Matczak - Zrozumieć Matematykę zdalnie
  • Dyskusja
  • Zakończenie webinarium

Więcej informacji o szczegółach wydarzenia znajdą Państwo w aktualnościach