Aktualności

Wyniki kwalifikacji na studia niestacjonarne I i II stopnia przez Internet w semestrze 2021 Z

Data publikacji: 03.09.2021

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zostały ogłoszone listy zakwalifikowanych kandydatów na studia niestacjonarne I stopnia - wyniki kwalifikacji  oraz II stopnia przez Internet w semestrze zimowym 2021 - wyniki kwalifikacji.

Kandydaci zakwalifikowani na studia I oraz II stopnia są zobowiązani do dostarczenia oryginalnych dokumentów do Biura Ośrodka. Więcej informacji o niezbędnych dokumentach znajdą Państwo w Studia I oraz Studia II stopnia.

Wszystkim zakwalifikowanym kandydatom serdecznie gratulujemy!

Komunikat dla nauczycieli akademickich Politechniki Warszawskiej

Data publikacji: 25.08.2021

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy o uruchomieniu platformy „Piaskownica Moodle ePW”, która jest uzupełnieniem uczelnianej platformy edukacyjnej Moodle ePW. Nowa platforma umożliwi Państwu przetestowanie funkcjonalności Moodle lub przygotowania materiałów poza środowiskiem dostępnym dla studentów. Treści tworzone na platformie „Piaskownica Moodle ePW” będzie można przenosić na platformę produkcyjną Moodle ePW.

Platforma „Piaskownica Moodle ePW” dostępna jest pod adresem: https://moodlepreprd.usos.pw.edu.pl/

Rekrutacja na studia niestacjonarne na odległość I i II stopnia w roku akademickim 2021/2022

Data publikacji: 22.07.2021

Rektrutacja letnia 2021

Zgłoszenia kandydatów na studia niestacjonarne na odległość pierwszego i drugiego stopnia rozpoczynające się w semestrze zimowym 2021/2022 są przyjmowane w okresie od 3 sierpnia do 27 sierpnia 2021 r.

Zainteresowani kandydaci powinni dokonać obowiązkowego zgłoszenia w portalu rekrutacyjnym PW (www.zapisy.pw.edu.pl) i dokonać opłaty rekrutacyjnej nie później niż w dniu 27 sierpnia 2021 r.

Niezbędne informacje dotyczące rekrutacji zostały zamieszczone w sekcji Kandydaci odpowiednio dla Studiów I oraz Studiów II stopnia.

Warsztaty ENHANCE on-line learning and teaching

Data publikacji: 29.06.2021

W dniach 1-2 lipca br. Politechnika Warszawska organizuje, w formie on-line, międzynarodowe warsztaty dla nauczycieli akademickich poświęcone zdalnemu nauczaniu. Warsztaty są działaniem w ramach konsorcjum ENHANCE.

W ich trakcie omówione zostaną, m.in.: organizacja nauczana zdalnego, ocenianie, formy kształcenia, rola i rodzaje narzędzi informatycznych.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://workshop.enhance.pw.edu.pl/

Ogłoszenie o praktykach letnich

Data publikacji: 17.06.2021

Przyjmiemy Studentów na praktyki do Ośrodka Kształcenia na Odległość Politechniki Warszawskiej. Praktyki odbywać się będą w dniach od 1 lipca do 30 września 2021 r. Czas trwania praktyk dla jednej osoby ustala się na 180 godzin.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do Pani Marioli Godziemba-Maliszewskiej na adres mailowy: praca.okno@pw.edu.pl do 25 czerwca 2021.

Webinarium Uczmy się – dobre praktyki w nauczaniu zdalnym na PW cz. II

Data publikacji: 01.06.2021

Infografika webinarium II

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej wraz z Ośrodkiem Kształcenia na Odległość PW zapraszają na część II Webinarium "Uczmy się – dobre praktyki w nauczaniu zdalnym na PW".

Webinarium poświęcone jest rozwiązaniom przyjętym przez nauczycieli akademickich PW w obszarze zdalnego nauczania. Zaprezentowane zostaną wybrane realizacje, które uzyskały uznanie studentów, z obszaru organizacji zajęć, efektywnego angażowania studentów do nauki oraz ich późniejszą ocenę, a także zastosowane rozwiązania informatyczne.

Webinarium Uczmy się – dobre praktyki w nauczaniu zdalnym na PW

Data publikacji: 18.05.2021

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej wraz z Ośrodkiem Kształcenia na Odległość PW zapraszają na Webinarium, które poświęcone jest rozwiązaniom przyjętym przez nauczycieli akademickich PW w obszarze zdalnego nauczania. Zaprezentowane zostaną wybrane realizacje, które uzyskały uznanie studentów, z obszaru organizacji zajęć, efektywnego angażowania studentów do nauki oraz ich późniejszą ocenę, a także zastosowane rozwiązania informatyczne.

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

Data publikacji: 15.04.2021

W sobotę 17 kwietnia zapraszamy na wirtualne Drzwi Otwarte  Politechniki Warszawskiej.

Spotykamy się na platformie MS Teams od godziny 12:00. Będziemy dostępni na czacie. Odpowiemy na Wasze pytania, rozwiejemy wątpliwości, porozmawiamy o możliwości studiowania na odległość.

Linki do spotkań oraz informacje organizacyjne są dostępna na stronie: www.pw.edu.pl/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-PW.

Zapraszamy - Zespół Ośrodka Kształcenia na Odległość PW.

Rekrutacja w roku akademickim 2020/2021 na semestr letni została zakończona

Data publikacji: 08.02.2021

kandydaci

Wszystkim przyjętym kandydatom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. Osoby przyjęte zobowiązane są dostarczyć dokumenty w ramach rekrutacji na studia I i II stopnia w terminie 11.02-19.02.2021.

Brak dostarczenie dokumentów będzie skutkowało skreśleniem z listy studentów.

Witamy na stronie Ośrodka Kształcenia na Odległość

Data publikacji: 29.09.2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą studiów I i II stopnia

Moodle PW zintegrowany z systemem USOSweb

Data publikacji: 01.10.2015

Moodle

Informujemy, że Platforma Moodle PW została zintegrowana z systemem USOSWeb. Po zalogowaniu się koordynatora przedmiotu lub prowadzącego grupę zajęciową do systemu USOSWeb, na stronie z wyświetloną kartą przedmiotu, można znaleźć nową funkcjonalność umożliwiającą tworzenie kursów na platformie edukacyjnej Moodle. Kurs może być utworzony dla przedmiotu lub dla dowolnych zajęć wchodzących w skład przedmiotu, np.: wykładu czy laboratorium.