Aktualności

Biblioteka Główna

Data publikacji: 20.10.2023

Biblioteka Główna

Czy chcesz ułatwić sobie naukę, czytać książki i czasopisma bez wychodzenia z domu, a przypisy i bibliografię w swojej pracy wstawić jednym kliknięciem? 

Jeśli tak, to odwiedź naszą stronę i zobacz co mamy do zaoferowania.

Politechnika Warszawska w rankingu QS WUR: Europe 2024

Data publikacji: 19.10.2023

Aula Politechniki Warszawskiej

Po raz pierwszy w dwudziestoletniej historii rankingu QS, opracowywanego przez firmę QS Quacquarelli Symonds, przedstawiono zestawienie koncentrujące się na wiodących uczelniach europejskich. Uwzględniono w nim 688 szkół wyższych z 42 krajów.

Absolwenci Ośrodka Kształcenia na Odległość – zdolni, kreatywni, ambitni…

Data publikacji: 13.10.2023

Logo absolwenci

Zobacz, kim są nasi absolwenci i jak wspominają Politechnikę Warszawską!

Jakub Suchorab ukończył studia na kierunku Informatyka z wynikiem celującym i otrzymał tytuł zawodowy inżyniera.

XX Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK

Data publikacji: 09.10.2023

Obraz targi

Jak studenci Politechniki Warszawskiej poza zajęciami realizują swoje pasje? Można się o tym przekonać 10 i 11 października 2023 roku w godz. 10.00–16.00, odwiedzając Gmach Główny PW. Zapraszamy!

Spotkanie organizacyjne dla nowoprzyjętych studentów

Data publikacji: 04.10.2023

Uprzejmie informujemy, że 3 października odbyło się spotkanie organizacyjne dla nowoprzyjętych studentów na platformie BB Collaborate.

Celem zebrania było przedstawienie najważniejszych informacji na temat studiów.

Politechnika Warszawska w rankingu Times Higher Education

Data publikacji: 02.10.2023

W tegorocznej edycji Politechnika Warszawska, jak w ubiegłym roku, znalazła się w grupie instytucji znajdujących się w przedziale miejsc 1201–1500. Warto odnotować, że wzrosła liczba punktów uzyskanych przez naszą Uczelnię.

Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 - online

Data publikacji: 20.09.2023

Pełni nadziei i energii wkraczamy w czas pracy i nauki. Nowy rok akademicki uroczyście rozpoczynamy 2 października 2023 roku o godz. 10.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Zapraszamy do bycia z nami na żywo albo za pośrednictwem transmisji online.

LeIA - Platforma nauczania zdalnego Ośrodka Kształcenia na Odległość Politechniki Warszawskiej

Data publikacji: 08.09.2023

Uprzejmie informujemy użytkowników platformy zdalnego nauczania Ośrodka Kształcenia na Odległość Moodle OKNO, że aktualnie używana platforma funkcjonująca pod adresem moodle.okno.pw.edu.pl wkrótce zmieni nazwę na LeIA i będzie dostępna pod adresem leia.pw.edu.pl.

Platforma LeIA nadal jest systemem Moodle w nowszej wersji i jest kompatybilna z aktualnie działającą platformą Moodle OKNO. Zmiana nazwy platformy jest podyktowana względami bezpieczeństwa oraz warunkami licencyjnymi. Informujemy, że dokonaliśmy też zmian w warstwie graficznej platformy. Studenci i prowadzący używający dotychczas platformy Moodle OKNO bez trudu powinni się odnaleźć na platformie LeIA.