Aktualności

Absolwenci Ośrodka Kształcenia na Odległość – zdolni, kreatywni, ambitni…

Data publikacji: 11.08.2022

Zobacz, kim są nasi absolwenci i jak wspominają Politechnikę Warszawską!

Michał Maciołek ukończył studia na kierunku Informatyka Stosowana z wynikiem celującym i otrzymał tytuł zawodowy magister inżynier.

Moodle 4x – Nowy wygląd, lepsze wrażenia użytkownika

Data publikacji: 08.08.2022

Prowadzimy pracę nad wdrożeniem najnowszej wersji platformy edukacyjnej – Moodle 4x!

Platforma Moodle jest środowiskiem nauczania zdalnego online dostępnym w przeglądarkach internetowych. Umożliwia tworzenie i administrację kursów online – tym samym zarządzanie całym procesem zdalnego nauczania. Jest to projekt rozwojowy mający na celu wspomaganie dydaktycznego i metodycznego aspektu edukacji. Liczba użytkowników oraz zwolenników tej platformy od lat systematycznie rośnie.

Absolwenci Ośrodka Kształcenia na Odległość – zdolni, kreatywni, ambitni…

Data publikacji: 04.08.2022

Najczęściej łączą pracę z nauką i życiem osobistym. Specyfika studiów przez Internet daje im możliwość zrealizowania marzeń o dyplomie najlepszej technicznej uczelni w Polsce. Ośrodek może się poszczycić coraz szerszym gronem absolwentów, którzy ukończyli studia z wynikiem celującym. Spod naszych skrzydeł wychodzą najbardziej utalentowani specjaliści, którzy znajdują zatrudnienie w przedsiębiorstwach z branży IT i innych wysoko rozwiniętych technologii, zasilają międzynarodowe korporacje lub z sukcesami budują swoje biznesy. Chcąc ich wyróżnić prezentujemy cykl przedstawiający sylwetki najlepszych absolwentów.  

Zobacz, kim są nasi absolwenci i jak wspominają Politechnikę Warszawską!

Rekrutacja 2.08 - 29.08.2022 r.

Data publikacji: 01.08.2022

Od 2 sierpnia rusza rekrutacja kandydatów na studia w nowym systemie IRK!

IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów) to  serwis dla kandydatów na studia, stosowany przez największe uczelnie w Polsce.

PW w szanghajskim rankingu dyscyplin naukowych GRAS 2022

Data publikacji: 26.07.2022

Znamy najlepsze na świecie uczelnie w 54 dyscyplinach naukowych.

Politechnika Warszawska została sklasyfikowana w trzech z nich, z czego dwa razy na pierwszym miejscu w Polsce.

Zmieniamy się dla Was

Data publikacji: 18.07.2022

Profesjonalna obsługa, to nie tylko nowoczesny sprzęt, aplikacje czy systemy komputerowe ale przede wszystkim ludzie i ich kompetencje. Dlatego, aby podnieść nasze kwalifikacje korzystamy z pakietów szkoleń, które pozwolą nam rozpoznać potrzeby studentów, zrozumieć ich zachowanie a także z należytą wiedzą i umiejętnością sprostać ich wymaganiom, doradzić i pomóc rozwiązać  problemy napotkane w procesie kształcenia.

Co po egzaminie maturalnym? Dlaczego Ośrodek Kształcenia na Odległość?

Data publikacji: 11.07.2022

Czas między zdaniem egzaminu maturalnego a podjęciem pracy jest okresem mającym chyba największy wpływ na dalsze życie osoby studiującej. Wybór szkoły wyższej i kierunku studiów decyduje o życiu zawodowym. Kilka lat spędzonych w środowisku dobrej uczelni kształtuje charakter, grono przyjaciół i daje niezbędne umiejętności - szersze niż samo wykształcenie.

Wakacje 2022

Data publikacji: 04.07.2022

Za nami intensywny rok nauki, letnia sesja egzaminacyjna i obrony prac dyplomowych – czas zacząć wakacje! 

Gratulujemy wszystkim naszym świeżo upieczonym absolwentom – inżynierom i magistrom.