Cykl zajęć szkoleniowych - Metodyka Nauczania Online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom koordynatorów i prowadzących zajęcia w Ośrodku Kształcenia na Odległość oraz mając na uwadze konsekwentne podnoszenie poziomu sposobu przekazywania wiedzy poprzez Platformę edukacyjną przygotowaliśmy kurs „Metodyka Nauczania Online - MNO”.

Głównym celem kursu jest podniesienie jakości nauczania i poprawienie komunikacji na linii nauczyciel akademicki-student. Spotkania maja stać się również okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji na tematy istotne w pracy Ośrodka.

Cykliczne szkolenia odbywają się zdalnie w poniedziałki od godz. 17:30. Prowadzą je nasi pracownicy: mgr Anna Dąbrowska, dr inż Krzysztof Madziar oraz inż. Tomasz Radwański. Do prowadzenia szkolenia używamy narzędzia Collaborate. W trakcie każdego spotkania omawiane są zagadnienia związane z efektywnym nauczaniem, proponowane techniki inspirujące studentów do pracy oraz uatrakcyjniające materiały dydaktyczne.

Każdy nauczyciel akademicki prowadzący zajęcia w Ośrodku 15 listopada 2023 został zapisany na kurs MNO, więc widoczny jest dla Państwa z kokpitu platformy LeIA. Kurs dostępny jest na platformie LeIA i zawiera:

• Harmonogram warsztatów
  • Link do najbliższego spotkania online
  • Nagrania z poprzednich spotkań
  • Materiały dodatkowe
  • Forum

Bezpośredni link do kursu: Kurs: Metodyka Nauczania Online - warsztat | LeIA - Platforma edukacyjna OKNO (pw.edu.pl)

Nauczyciele akademiccy, którzy są zainteresowani uczestnictwem w kursie MNO a nie mają do niego dostępu, proszeni są o kontakt na adres: pomoc.elearning@pw.edu.pl