Podsumowanie Drzwi Otwartych - 20 maja 2023r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy w dniu 20 maja 2023 wzięli udział w Drzwiach Otwartych Ośrodka Kształcenia na Odległość Politechniki Warszawskiej.

Za nami kolejna edycja Drzwi Otwartych Politechniki Warszawskiej.

20 maja br. w Auli Głównej wszystkie Wydziały PW przedstawiały swoją ofertę edukacyjną. Nie zabrakło również organizacji studenckich i kół naukowych, które prezentowały ciekawe projekty i rozwiązania techniczne.

Stoisko Ośrodka Kształcenia na Odległość licznie odwiedzali kandydaci zainteresowani studiami przez Internet. Ta elastyczna forma studiów od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Na pytania kandydatów dotyczące zasad rekrutacji odpowiadali pracownicy Biura Ośrodka. Swoim doświadczeniem i wrażeniami dzielili się nasi studenci, wyjaśniając jak w praktyce wygląda kształcenie na odległość, jakie są jego zalety oraz w jaki sposób można wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy zawodowej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym. Mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się z Państwem w nowym roku akademickim.

Tym, którym nie udało się do nas dotrzeć polecamy zapoznanie się z ofertą edukacyjną Ośrodka:

Pobierz prezentację (.pdf)

Więcej informacji dla kandydatów

Życzymy trafnego wyboru kierunku studiów i powodzenia w procesie rekrutacyjnym!