Rekrutacja na studia 2023/2024

Od 9 stycznia rusza rekrutacja kandydatów na studia w systemie IRK!

IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów) to serwis dla kandydatów na studia, stosowany przez największe uczelnie w Polsce.

Intuicyjny system został wprowadzony, żeby usprawnić rekrutacje kandydatom na studia. Jednym z jego głównych atutów jest możliwość publicznej prezentacji katalogu oferowanych kierunków i programów studiów w powszechnie dostępnym medium, jakim jest Internet. Ponadto pozwala on na zdalne załatwianie formalności na wczesnym etapie rekrutacji, co jest szczególnym ułatwieniem dla kandydatów mieszkających z dala od siedziby uczelni.

Immatrykulacja osób przyjętych na studia odbywa się poprzez przenoszenie danych osobowych z IRK do USOS. IRK współpracuje z Krajowym Rejestrem Matur, z którego pobiera informacje o wynikach matur kandydatów na studia. Serwis jest też zintegrowany z profilem zaufanym Login.gov.pl.

Rekrutacja dotyczy następujących kierunków:

Studia I stopnia:

• Elektronika i Telekomunikacja

Studia II stopnia:

• Informatyka
  • Informatyka Stosowana

Więcej informacji na temat naszych kierunków znajdziecie w linkach:

Kandydaci / Strona główna - Ośrodek Kształcenia Na Odległość (pw.edu.pl)

Internetowa Rekrutacja Kandydatów (pw.edu.pl