Spotkanie organizacyjne dla nowoprzyjętych studentów

Uprzejmie informujemy, że 3 października odbyło się spotkanie organizacyjne dla nowoprzyjętych studentów na platformie BB Collaborate.

Celem zebrania było przedstawienie najważniejszych informacji na temat studiów.

Spotkanie rozpoczął Dyrektor Ośrodka dr inż. Daniel Paczesny, który przywitał wszystkich uczestników oraz opowiedział o Ośrodku Kształcenia na Odległość.

Następnie Prodziekani Wydziałów - dr inż. Krzysztof Madziar, dr inż. Włodzimierz Dąbrowski i Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z Ośrodkiem Kształcenia na Odległość PW dr inż. Paweł Wnuk przedstawili sprawy socjalne oraz organizacyjne jakie są na poszczególnych Wydziałach. Prowadząca przedmiot dr inż. Agnieszka Szymańska zapoznała studentów z organizacją zajęć na przedmiotach, które prowadzi.

Pani Bożena Dybicz z Biura Ośrodka opowiedziała o rejestracji na przedmioty, procesie dyplomowania a także o sposobie komunikacji z Biurem Ośrodka.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, uczestniczyło w nim ponad 200 studentów.

Nagranie zostało udostępnione na platformie edukacyjnej Leia w „Kurs przygotowujący dla studentów pierwszego roku” zachęcamy osoby, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu do zapoznania się z nagraniem.

W razie pytań jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji.